בושם​ בהתאמה אישית​        

054-4307205 
המחלבה כפר ויתקין 

או באתר ההזמנות
https://www.etsy.com/il-en/shop/IDperfumes?ref=hdr_shop_menu​​​​


מאמרים מאירים

דקות גורליות..להיתפס מוכנה תמיד

מכירות את זה שפתאום פוגשים ברחוב מישהו מוכר מן העבר. כזה שהיה מהחבר'ה השווים של בית הספר, או כזה שעשה את זה בגדול ונחשב ל-Big Shot בתחומו, או במקרה הכי מלחיץ,  אהוב ישן מן העבר שלא חשבת עליו שנים....אבל בכל זאת במפגש אקראי ברחוב מקפיץ לך איזה נים קטן בזוית הבלתי מסתתרת של הלב.

ואז אחרי כמה משפטי חולין מופתעים את מתחילה להריץ במהירות של מעבד-על שעדין לא פותח באינטל (בראש הכל בראש) מה הוא בטח חושב על איך שאת נראית...כי ביננו, רושם ראשוני תמיד עושה את זה.

בסצנריו הטוב שכולנו מפנטזות עליה – את בתקופה הרזה שלך, השיער ב-good hair day, ובדיוק לבשת משהו לא מתאמץ, רגוע וכזה שמהדק לך את הפינות והכי חשוב התאפרת בעדינות ואת נראית מושלם !
אך במקרה הפחות מוצלח - היית בדרך עם הילדים, בטרנינג מסמורטט, עם כפכפי אצבע לא קשורים ובדיוק סיימת לטגן שניצלים והשיער דבוק וגם מריח כמו "שיפודי התקווה" בסוף היום.

אווץ' , איזו בכייה לדורות. כמה מבאס שזה מה שישאר חקוק בזיכרון לעוד 10 שנים עד המפגש האקראי הבא.
אז בתור אישה פרקטית, שאין לה זמן לשטויות בסגנון השריות הפנים בחומרים למשך כל הלילה, מסכות דו-שבועיות וואיפור מייגע שלוקח מעל 5 דקות (בטח לא בבוקר..) מגישה לכן 5 שלבים בני דקה כל אחד ובסופו את נראית סבבה לכל מפגש אקראי או מוזמן
1. מיק אפ – מוצר חובה לכל מי שעברה את ה-30 וגדלה בשמש הישראלית הקופחת (למרוח עם האצבעות על כל הפנים, אפשר גם עם מברשת מיק-אפ אבל לא חובה) – 1 דקה

2.  סומק ורדרד - (למי שרוצה חיים קלים ואין לה כח למברשת) סומק בקרם כמו זה של Maybelline -Dream Touch יעשה את העבודה – לוקחים טיפה על האצבע ומסובבים על "תפוחי הלחיים" ומטשטשים כלפי מעלה לכיוון הרקות (20 שניות גג)

3. צללית בצבע טבעי ורדרדה, או שמפניה על גבי כל העפעף (יש מעולות לMAC-) – 30 שניות


4. מסקרה שחורה על כל הריסים העליונים – לוריאל מעולות למשל MILLION LASHES – 1 דקה.
5. שפתון או גלוס בגוון שמחמיא לצבע העור: לכהות – ורוד עתיק, אפרסק רך. לבהירות: טבעי חום-זהוב. – 1 דקה.

בסיום התהליך , הביטי במראה !
מבטיחה הרגשה של סיפוק נשי עדין כזה, שמחלחל ואומר שבכל זאת היה שווה להקדיש 5 דקות ולהיראות כמו בן אדם.
אז חברות יקרות, שיהיה שבוע נהדר ומאופר שיעזור לקבל בשמחה את ההפתעות שהשבוע מזמן לנו
www.iditkugel.com

הפוסט מוקדש באהבה וגעגוע לתום אנג'ליקה ברק - יפה אמיתית מבפנים ומבחוץ שהלכה לעולמה והיא רק בת 29.